Opublikowano : 2019-03-06

Zaproszenie na warsztaty edukacyjne

Zapraszamy na warsztaty edukacyjne, które odbędą się w Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Szklarskiej Porębie w sobotę 16.03.2019 r., w ramach zaplanowanego na 60 – lecie Karkonoskiego Parku Narodowego cyklu warsztatów edukacyjno-przyrodniczych „Przyroda i człowiek”.
Warsztaty realizowane są z projektu „60 lat Karkonoskiego Parku Narodowego” wspófinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.
Tematyką spotkania będzie rola i metody wykorzystywane w edukacji przyrodniczej prowadzonej od najmłodszych lat życia człowieka, w kontekście rozwoju psycho-fizycznego i związanych z tym uwarunkowań dotyczących przyswajania wiedzy, informacji i reagowaniu na przyrodę.
Warsztat zostanie przeprowadzony w dniu 16 marca 2019 roku w godzinach od 10.00 do 15.00.
Prowadzący : Dorota Rzepczyńska - pedagog szkolny, edukator, trener kontroli złości i umiejętności społecznych, który na co dzień prowadzi zajęcia z dziećmi.
Miejsce: Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Szklarskiej Porębie, ul. Okrzei 28.
Osoby chcące wziąć udział w warsztatach proszone są o informację e-malową, która będzie równoznaczna ze zgłoszeniem, na adres: zaklina.antczak@kpnmab.pl do dnia 12.03.2019 r.
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.