Opublikowano : 2018-11-09

Szkolenia dla Przewodników KPN

Zapraszamy na szkolenia dla certyfikowanych przewodników Karkonoskiego Parku Narodowego. Pierwsze z  nich odbędzie się 30 listopada, w piątek, o godzinie 17:00 w Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej przy Okrzei 28 w Szklarskiej Porębie. Szkolenie poprowadzą Michał Makowski z działu udostępniania parku i Piotr Chilewski ze straży parku. Temat szkolenia, to “Presja i penetracja – czyli jak ludzie wpływają na obszary wymagające szczególnej przyrodniczej troski”.
Zapraszamy również na szkolenie 7 grudnia, w piątek, o 17:00 , w KCEE w Szklarskiej Porębie, które  poprowadzi Andrzej Kocjan z GIS-u. Szkolenie “E-niezbędnik dla przewodnika” będzie poświęcone nowoczesnym technologiom w turystyce i planowaniu wycieczek.  Szkolenie w planowaniu wycieczek z wykorzystaniem aplikacji mobilnych i stron internetowych będzie w formie warsztatowej.
Przypominamy, że aby przedłużyć certyfikat “Przewodnik KPN”na dwa kolejne lata należy wziąć udział co najmniej w jednym z 4 szkoleń w roku i odpracować dwa dni wolontariatu. W razie pytań prosimy o kontakt z Aleksandrą Trytek  z działu edukacji KPN, aleksandra.trytek(at)kpnmab.pl;