Opublikowano : 2019-05-23

Konferencja z okazji jubileuszu 60-lecia Karkonoskiego Parku Narodowego


Konferencja Jubileuszowa
Wojanów, 28.05.2019 r.
„Młodzi dla ochrony przyrody”
Pod patronatem honorowym Ministra Środowiska

Miło nam poinformować, że dobiegają końca przygotowania do konferencji z okazji 60-lecia Karkonoskiego Parku Narodowego, która odbędzie się w dniu 28 maja 2019 r. w Wojanowie koło Jeleniej Góry.
Konferencja objęta jest patronatem honorowym Ministra Środowiska.
Informujemy też, że wszystkie osoby, które przesłały na nasze ręce zgłoszenie na konferencję, zostały wpisane na listę uczestników imprezy, a także będą mogły skorzystać z usług goszczącego nas Hotelu Wojanów.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Dojazd do Pałacu Wojanów
Osoby jadące od strony Wrocławia będą jechały szosą krajową nr 3, nową obwodnicą Maciejowej, która zaczyna się tuż za wsią Radomierz. Stara szosa jest obecnie zamknięta i prosimy nie próbować zjeżdżać na nią. Z obwodnicy należy zjechać w lewo na pierwszym rondzie i dalej, przez przejazd kolejowy wprost do Pałacu Wojanów.
Osoby jadące od strony Jeleniej Góry prosimy omijać przejazd kolejowy drogi w kierunku Karpnik (ul. Łomnicka) – obecnie jest zamknięty. Należy jechać drogą krajową w kierunku Wrocławia, aż do obwodnicy Maciejowej i skręcić na Wojanów.
Organizacja Konferencji Jubileuszowej
Prosimy po przybyciu na konferencję zgłaszać się do punktu rejestracji uczestników w celu dokonania rejestracji i odebrania materiałów konferencyjnych. Przygotowane będą plany całego obiektu z oznaczeniem miejsc prowadzenia konferencji, restauracji itp.
Osoby pragnące zabrać głos w trakcie Konferencji prosimy zgłosić ten fakt na liście przy rejestracji uczestników.
Zastrzegamy sobie prawo do przesunięcia części przemówień okolicznościowych na godziny wieczorne, w trakcie uroczystej kolacji.
Osoby przybywające w dniu 27 maja będą mogły się rejestrować tego samego dnia od godziny 15:00 do godziny 20:00. Zmniejszy to znacznie czas oczekiwania na rejestrację osób przybywających w dniu następnym.
Rejestracja uczestników w dniu 28 maja rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa do chwili oficjalnego rozpoczęcia spotkania, to jest do godziny 9:00.
Punkt rejestracyjny będzie usytuowany w pobliżu wejścia na Salę Wojnowską, gdzie będzie się odbywała uroczystość.
 
Wskazówki dojazdu na konferencję:

Wskazówki dojazdu na mapie Google Maps:  LINK

 
Strona internetowa Pałacu Wojanów: https://www.palac-wojanow.pl/