Opublikowano : 2019-05-28

Konferencja z okazji Dnia Ziemi 28-30 Maja 2019 r. KOMUNIKAT I

 
     W imieniu Organizatorów mamy zaszczyt zaprosić na konferencję pt. “Expanding young generations’ engagement in  nature protection and increase their commitment to the national parks”, która odbędzie się w Pałacu Wojanów koło Jeleniej Góry w dniach 28-30 maja 2019 r. Rozpoczęcie konferencji zaplanowano na godzinę 15:00.

  
     Organizatorami konferencji są: Konsulat Generalny USA w Krakowie, Karkonoski Park Narodowy, Babiogórski Park Narodowy, Tatrzański Park Narodowy oraz Związek Pracodawców Polskich Parków Narodowych.


    Celem konferencji jest praktyczna wymiana doświadczeń pomiędzy służbami polskich oraz zagranicznych parków narodowych w zakresie wzmacniania współpracy z młodzieżą na rzecz ochrony przyrody oraz zwiększania poziomu akceptacji społeczeństwa dla działań ochrony przyrody w parkach narodowych. Celem konferencji jest również zacieśnianie współpracy pomiędzy parkami narodowymi Polski i innych krajów europejskich oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

      Konferencja adresowana jest do pracowników parków narodowych oraz innych organizacji i instytucji zajmujących się ochroną przyrody oraz edukacją przyrodniczą.

     Oficjalnym językiem konferencji jest język angielski, zapewniamy również tłumaczenie symultaniczne. Wszystkim uczestnikom konferencji zapewniamy darmowe zakwaterowanie i wyżywienie. Liczba uczestników jest ograniczona.

     Tutaj pobierzesz wstępny program konferencji wraz z formularzem zgłoszeniowym. Prosimy o odesłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych do dnia 10 kwietnia 2019 r. na adres marek.dobrowolski@kpnmab.pl. Ostateczny program konferencji zostanie rozesłany uczestnikom konferencji w kwietniu.