rozmiar tekstu

Kalendarz 2018 - lipiec

Piotr Jadczyk

O sobie

Urodziłem się w 1995 roku, pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego.
Jestem absolwentem I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie Trybunalskim. Ukończyłem także Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia również w Piotrkowie Trybunalskim. Uzyskałem tytuł organisty – muzyka kościelnego kończąc Metropolitalne Studium Organistowskie we Wrocławiu. Aktualnie jestem studentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Geodezja i Kartografia. Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w 2007 roku, kiedy dostałem pierwszy aparat cyfrowy. Wraz z upływem czasu zgłębiałem tajniki fotografii, głównie krajobrazowej, a dalsze doświadczenie oraz zakup lustrzanki pozwoliły na świadome fotografowanie. Fotografia stała się sposobem spędzania mojego wolnego czasu i jest nieodłącznym elementem podróży.

O fotografii

Zdjęcie wykonałem podczas kilkudniowej wyprawy w Karkonosze. Miałem wtedy przyjemność wędrować po górach, korzystając pierwszy raz w życiu z noclegów w schroniskach górskich. Pozwoliło to na zupełnie inny wymiar górskich spacerów.
W czasie wędrówki do Śnieżnych Kotłów urzekły mnie charakterystyczne Śnieżne Stawki wypełnione krystalicznie czystą wodą. Dodatkowe wrażenie wywarły monumentalne ściany kotłów otaczających stawki.